×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 985

Artykuły sponsorowane

A+ A A-
poniedziałek, 21 lipiec 2014 09:04

Korzystna pożyczka dobra dla każdego

Sytuacja finansowa większości społeczeństwa w obecnych czasach nie wygląda tak jak byśmy sobie tego życzyli. Planowane i niespodziewane wydatki bywają zatem trudne do pogodzenia z gotówką jaką dysponujemy. 

Poszukiwanie logicznych rozwiązań, które nie obciążą budżetu domowego okazuje się być pierwszą myślą w trudnych chwilach. Większość osób skupia się na internecie, ponieważ bez wychodzenia z domu można znaleźć ciekawe, a przede wszystkim korzystne oferty pożyczek. Mnóstwo ludzi przez przypadek lub z polecenia trafia na stronę chwilowkiok.pl, gdzie za sprawą aktualnych informacji może zapoznać się z szeregiem istotnych kwestii. Oprócz artykułów poszerzających wiedzę ogólną w tym temacie nie brakuje również atrakcyjnych ofert danych pożyczkodawców.

Zależność kwoty

Punkty udzielające pożyczek kierują się różnymi zasadami ich udzielania i spłacania. Niemniej, każdy z nich charakteryzuje się mniej lub bardziej korzystnymi dla nas ofertami. Ważna okazuje się kwota, jaką klienci są zainteresowani, ponieważ do zalet atrakcyjnych pożyczek należy również czas, w jakim możemy je otrzymać. Jeśli zależy nam na mniejszej kwocie bardzo dobrą ofertą jest elastyczna i szybka pożyczka w wonga. Jej najwyższy próg, to 750 zł. jednak biorąc pod uwagę brak odsetek, a tylko nieznaczną prowizję można zaliczyć ją do trafnych względem oczekiwań klientów. Wnioskując o 500 zł. na okres dwudziestu pięciu dni nasza prowizja nie wyniesie więcej niż 10 zł. Przejrzystość zasad, oraz pełna kontrola nad pożyczką jest niewątpliwie dużym atutem, który klienci bardzo sobie cenią. Kolejną wartą zainteresowania pożyczką okazuje się być oferta vivus, gdzie możemy pożyczyć od 100-3500 tys. zł. Choć możliwość otrzymania najwyższego progu pożyczki mamy dopiero jako stali klienci warto wiedzieć, że 1000 zł. otrzymamy już przy złożeniu pierwszego wniosku. Odsetki, jakie zapłacimy, to tylko 50 zł. na trzydzieści dni (jeśli pożyczamy kolejny raz).

Istotne zalety

Ogromną zaletą owych ofert jest minimum formalności, czyli danych z dowodu osobistego. Następnym walorem na pewno będzie szybka decyzja o przyznaniu pożyczki, a także ekspresowa gotówka na naszym koncie, a także to, iż pożyczając w danym punkcie po raz pierwszy zawsze oddajemy tyle ile pożyczyliśmy. Generalnie, dla potencjalnego klienta są to korzystne warunki, które mogą być wsparciem w każdej tzw. niemocy finansowej.