×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 985

Artykuły sponsorowane

A+ A A-
poniedziałek, 26 październik 2015 15:17

Z jakich dostawców korzystamy na co dzień?

W dobie rozwoju e-commerce, coraz częściej jako klienci sklepów internetowych, mamy do czynienia z firmami logistycznymi odpowiedzialnymi za transport zamówionego produktu pod wskazany adres.

piątek, 27 luty 2015 00:00

Reklama firmy w internecie

Posiadając lub nosząc się z zamiarem założenia firmy koniecznie trzeba zadbać o profesjonalną reklamę na miarę obecnych czasów. Mogą to być setki pomysłów, jednakże szereg z nich tj. bilbordy, rubryki w gazetach itp. bardzo dobrze sprawdzały się jakiś czas temu. Dziś internet stał się głównym źródłem najlepszej reklamy. Dlaczego? Ponieważ potencjalni klienci, to internauci, a internauci to niemalże całe społeczeństwo zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Jako pierwszą wartą zaufania reklamą zawsze jest strona internetowa danej firmy, dlatego projektowanie stron Bydgoszcz jest istotne już na samym początku. W ten sposób podkreślamy, że nasza firma charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do potrzeb i oczekiwań klientów.

poniedziałek, 27 październik 2014 15:33

Responsive design - technika konieczna

Dynamicznie rozwijający się rynek urządzeń mobilnych przewrócił do góry nogami dotychczasowe rozwiązania techniczne, którymi podczas tworzenia witryn internetowych sugerowali się projektanci. Wcześniejsze działania miały zapewnić użytkownikom przeglądającym strony internetowe ich atrakcyjność w kwestii wyglądu w różnych przeglądarkach. Dziś ten zabieg nie wystarcza, ponieważ liczymy na rozwiązania owej atrakcyjności również w przenośnych urządzeniach mobilnych. Mowa tutaj o technice koniecznej, jaką okazuje się być responsive design, a którą wyróżnia się projektowanie stron Toruń.

Błyszczące i perfekcyjnie czyste podłogi? Taki efekt pomagają osiągać działające niezawodnie i skutecznie różnego typu szorowarki. Idealnie sprawdzają się zarówno w halach przemysłowych i magazynowych, dużych obiektach handlowych czy budynkach użyteczności publicznej, jak szkoły, banki czy urzędy.

środa, 03 wrzesień 2014 07:18

Dobry bank to mobilny bank

Pierwsza dekada XXI wieku w bankowości stała pod znakiem lokat. Do dziś są one najchętniej wybieranym rachunkiem oszczędnościowym przez Polaków, nawet zważywszy na obniżki stóp procentowych i rozwój „biznesu chwilówkowego”. Trendy zmieniają się diametralnie, potencjał banków nie wyznaczają już rekordowe promocje czy placówki z miłą obsługą. Dzisiejszy bank to bank mobilny, dostępny 24 godziny na dobę. To zasługa nowych, acz znanych od dawna, technologii.

środa, 13 sierpień 2014 07:36

Naprawa uszkodzonego układu wydechowego

Kiedy nasze auto nagle zaczyna w podejrzany sposób pracować, głośno ryczy jak „Radówka” nie ma żadnych wątpliwości, że został uszkodzony układ wydechowy. W tego typu sytuacji nie należy się długo zastanawiać, musimy po prostu naprawić. Co można w wydechu reperować, a kiedy konieczna jest wymiana na nowy?

piątek, 25 lipiec 2014 08:18

Aranżacja niewielkiego biura

Aranżacja powierzchni biurowej nigdy nie jest łatwa, a staje się ona jeszcze trudniejsza, gdy pomieszczenie jest niewielkich rozmiarów. Na co zatem należy zwrócić uwagę podczas urządzania takiego biura?

Internet stwarza duże możliwości nawiązania przez firmę interakcji z klientem. Można prowadzić dialog między innymi na chacie online czy za pośrednictwem poczty elektronicznej. Co daje wykorzystanie tych narzędzi?

Postęp technologii związany z projektowaniem stron zaważył na przepychu, który po kilkunastu latach okazał się nadwyraz męczący. Proste rozwiązania zostały ominięte szerokim łukiem po to, aby móc je docenić właśnie dzisiaj w zastosowaniu trendu flat design. Eliminowanie tego, co miało wzbogacać strony o dodatkowe efekty specjalne, na które prawdopodobnie reagują nasze zmysły wykorzystywane jest również przez projektowanie stron Toruń. Stawianie na zawartość strony, a nie wszelkiego rodzaju upiększacze

czwartek, 27 luty 2014 00:00

Serwis na miarę waszych potrzeb

Laptopy, to bez wątpienia świetne urządzenia, które okazują się niezbędne w domu, pracy i na uczelni. Niemniej każdą część, jaka znajduje się w ich wnętrzach prędzej czy później dopada słabość, która w konsekwencji powoduje awarię tego urządzenia. Z racji tego, iż niesprawny laptop jest bezużyteczny konieczna jest serwis komputerowy toruń  dzięki której szybko zapomnimy o usterce. Zarówno czas naprawy jak i cena zawsze uzależniona jest od przyczyny awarii, niemniej profesjonalny serwis bezproblemowo postawi diagnozę, oraz natychmiast zajmie się naprawą.

Strona 1 z 2

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP