Artykuły sponsorowane

A+ A A-
poniedziałek, 16 luty 2015 00:00

Ręcznie robione zaproszenia ślubne – piękne!

Piękne zaproszenia ślubne na długo pozostają w pamięci. Te oryginalne, niecodzienne i stylowe przyciągają wzrok i od razu wzbudzają pozytywne skojarzenia z narzeczonymi. Dlatego jeżeli również chcecie, aby wasze zaproszenia ślubne były unikatowe, zacznijcie szukać ich już teraz – wybór jest tak pokaźny, że na pewno znajdziecie coś w swoim stylu!

Dużym powodzeniem cieszą się obecnie ręcznie robione zaproszenia na ślub. Są to zaproszenia tworzone według autorskich projektów, ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które następnie komponowane w dekoracyjną kartkę. Chociaż są zwykle droższe od innych, to jednak zdecydowanie warto zapłacić za nie więcej.

środa, 17 grudzień 2014 08:38

Fotoksiążka ze zdjęciami dziecka

Jakie fotoksiążki są bardzo często zamawiane ? Wiele osób odpowie, że z okazji ślubu. To prawda. A z jakiej innej jeszcze okazji ? Przy tej odpowiedzi nasi rozmówcy muszą się zwykle dłużej zastanowić. Wiele osób odpowiada, że dotyczą one urlopu wakacyjnego, inne osoby stwierdzają że z wycieczek i podróży zagranicznych. Jeszcze inne, że są to fotoksiążki poświęcone dziecku lub dzieciom. Ta trzecia grupa osób wie co mówi.

Fotoksiążki poświęcone dzieciom to druga grupa najbardziej popularnych fotoksiążek. 

Nie ma się co dziwić. Gdy urodzi nam się dziecko nagle stajemy się pasjonatami fotografii i dokumentowania każdego zachowania, uśmiechu, płaczu, min naszego dziecka. Fotografujemy je w przeróżnych sytuacjach i okolicznościach, z mamą, z tatą, z dziadkami, ciociami i wujkami, podczas zabawy i kąpieli, podczas karmienia i przewijania, na spacerze i na bujanym leżaczku. Pstrykamy setki zdjęć. Większość z nich zachowujemy na dysku komputera a tylko te najbardziej nieudane kasujemy. Trudno się przecież rozstać ze zdjęciami naszej wspaniałej pociechy. 

Czy jest to jednak dobry sposób na przechowywanie zdjęć ?

Co zostanie z tych cudownych zdjęć gdy nasz dysk twardy w komputerze ulegnie awarii. Takie sytuacje dość często się zdarzają. Dyski wirują całymi godzinami, tygodniami, miesiącami i latami z prędkością 7200 obr/min. Wszystko ma gdzieś swoją wytrzymałość. 

Co zostanie z naszych zdjęć gdy nasz komputer zaatakuje wirus ? Podobnie jak w przypadku awarii dysku możemy stracić wszystkie zdjęcia.
Zachowajmy więc to co dla nas jest cenne - zróbmy fotoksiążkę poświęconą naszemu dziecku.

Wiele osób takie fotoksiążki zamawia co jakiś czas i ujmuje w nich kolejne okresy rozwoju dziecka i jego drogę przez życie. Za kilka, kilkanaście lat fotoksiążka ta będzie stanowiła dla nas wspaniałą pamiątką. Będzie również fajną pamiątką dla naszego dziecka, szczególnie gdy stanie się już dorosłą osobą. Po latach przekonacie się, że ma ona większą wartość niż wiele dużo droższych rzeczy, które będziecie kupować w tym okresie. 

poniedziałek, 15 grudzień 2014 20:30

Piekiełko – tańca gorrrący dom

Piekiełko to zupełnie inny od wszystkich serwis o tematyce tanecznej, który w perfekcyjny sposób połączył taniec klasyczny z tańcem współczesnym, taniec orientalny z tańcem towarzyskim – wszystko ze sobą współgra, ponieważ występuje pod jednym, wspólnym mianownikiem, którym był, jest i będzie taniec!

Piekiełko to niezwykle bogate źródło informacji o tańcu, emanującym gorącem – stąd właśnie nazwa portalu. Serwis prowadzi rozbudowany dział informujący o zbliżających się wydarzeniach tanecznych oraz umieszcza sprawozdania z tych imprez tanecznych, które już w świecie tańca się wydarzyły. W Piekiełku można także poznać dobre szkoły tańca, poczytać o różnych rodzajach tańca, wybrać swoją taneczną drogę bez wychodzenia z domu. Strona Piekiełka jest prosta w nawigacji, przejrzysta i przyjazna dla zakochanych w tańcu internautów.  Zwolennicy tańca orientalnego, towarzyskiego czy nawet aerobicu lub fitness znajdą w Piekiełku coś dla siebie.

Piekiełko to także wyjątkowa, wirtualna taneczna społeczność. Portal łączy fanów wszelkich aktywności związanych z tańcem, profesjonalnych tancerzy i wszystkich tych, dla których taniec jest sensem życia. Przynależność do tanecznej społeczności piekiełka otwiera przed użytkownikami strony bardzo szerokie możliwości. W Piekiełku można znaleźć tanecznych partnerów, przyjaciół zainteresowanych tańcem, dowiedzieć się o wydarzeniach tanecznych w polskich miastach, posłuchać o tanecznych doświadczeniach innych i być piekielnie tanecznym człowiekiem. Odwiedź stronę i sam przekonaj się o tym, że taniec jest w Piekiełku jedynym i wyłącznym królem.

Od grudnia w Piekiełku funkcjonuje także sklep. Tylko w nim kupisz unikatową, zupełnie wyjątkową, biżuterię etniczną Kuchi. Sklep z biżuterią, która w tańcu prezentuje się fenomenalnie ruszył pełną parą, a więc nie czekaj: odwiedź  Piekiełko już dziś.

niedziela, 23 listopad 2014 19:47

Wesele bez disco-polo?

Jak wiadomo podczas wielu przyjęć weselnym gościom towarzyszy muzyka disco-polo. Od lat grane są znane przyśpiewki weselne. Jednakże dziś niektóre pary młode chcą odejść od tej tradycji i dlatego też decydują się na całkiem inną aranżacje muzyczną. Jest to dość często spowodowane tym że osoby  nie lubią tej muzyki i wiedzą, że oni sami nie będą dobrze bawili się przy takich dźwiękach na własnym weselu. A jak wiadomo oprawa muzyczna jest niezwykle ważna w czasie trwania przyjęcia. Oczywiście wszelkie pomysły dotyczące muzyki trzeba skonsultować czy to z zespołem czy też z dj-em - wodzirejem . Para młoda powinna przedstawić swoje propozycje co do utworów jakie mają być zagrane. Jeżeli nie chce ona typowych przyśpiewek weselnych może zdecydować się na wesele w południowych muzycznych klimatach. Wówczas zarówno dekoracje Sali weselnej jak i utwory grane będą inspirowane Brazylią, czyli krajami gdzie muzyka jest energiczna, skoczna i rytmiczna. Na pewno takie przyjęcie weselne będzie zapamiętane na długo a goście będą mieli możliwość bawienia się przy nowych dźwiękach. Jeśli jednak para młoda chce postawić na bardziej subtelny klimat swojego przyjęcia weselnego może zdecydować się na zespół grający jazz. Wówczas osoba grająca na saksofonie będzie idealnym dodatkiem do takiego wesela. Nabierze ono romantyczne oraz intymnego charakteru. Oczywiście warto także zdawać sobie sprawę, że tego typu instrument potrafi również wydobywać z siebie energiczne dźwięki. Również coraz częściej można zaobserwować iż para młoda wybiera dj-a lub http://dj-wodzirej-na-wesele.pl/. Jeżeli osoby te są miłośnikami muzyki elektronicznej nic nie stoi na przeszkodzie aby taka muzyka znalazła się na ich weselu. Jednakże warto dźwięki dostosować nie tylko do własnych wymagań ale i do zaproszonych gości tak aby i oni mieli możliwość bawienia się na parkiecie. Oczywiście można tego dokonać nie tylko decydując się na znane od lat przyśpiewki weselne, które tak naprawdę odchodzą już do lamusa. I jak się okazuje z powodzeniem można zastąpić je muzyką jazzową, elektroniczną czy też i rockową.

poniedziałek, 17 listopad 2014 17:42

Figurki na tort weselny

Jak wiadomo moment pojawienia się tortu weselnego jest ważnym elementem całej tej uroczystości. Wówczas para młoda razem kroi ten wypiek i podaje swoim gościom. Również wspólne zjedzenie przez małżonków kawałka tortu ma symbolizować ich wspólną, szczęśliwą drogę. Dlatego też bardzo ważny staje się nie tylko smak tortu, ale i jego wygląd. Oczywiście jak można zauważyć na przyjęciach weselnych, tort pary młodej jest duży, składający się z kilku warstw. Dzięki czemu robi to niezwykłe wrażenie na zebranych gościach. Jednakże coraz częściej nie tylko liczba warstw na torcie staje się ważnym elementem. Również pojawiające się na nim różnego rodzaju figurki weselne. Umieszczanie takich figurek jest trendem znanym od dawna i obecnie wybór tych dodatków jest bardzo szeroki.

Na pewno wiele zależy od charakteru całego przyjęcia weselnego. Jeżeli jest ono utrzymane w stylu klasycznym, eleganckim można po prostu zdecydować się na dwie podstawowe figurki, ubrane w klasyczne stroje weselne, które imitują parę młodą. Z kolei gdy uroczystość ta ma bardziej zabawny charakter para młoda może zdecydować się choćby na umieszczenie na torcie chorągiewki. Na nich z kolei mogą być umieszczone imiona narzeczonych. Co ważne wykonanie takich chorągiewek jest łatwe i każda para młoda może samodzielnie wykonać je w domu. Można także zdecydować się na umieszczenie małych zdjęć panny młodej i pana młodego. Wówczas jednak warto wykonać je w profesjonalnym zakładzie drukarskim dzięki czemu pomimo małego rozmiaru, zdjęcie to będzie czytelne i co ważne będzie ładnie prezentować się na torcie. Oczywiście należy zdawać sobie sprawę, że figurki te mogą być wykonane z masy jadalnej i w czasie krojenia tortu para młoda może pozwolić sobie na zabawne i symboliczne zjedzenie swoich postaci. Warto jednak dodać, że nie wszystkie osoby decydujące się na ślub i wesele  wybierają torty jako główny wypiek. Coraz częściej można spotkać się z paletą małych babeczek, które tworzą niesamowity efekt i same w sobie stanowią niezwykłą atrakcje całego przyjęcia weselnego.

sobota, 05 kwiecień 2014 09:59

Pozytywne zmiany

Społeczeństwo bardzo szybko przyzwyczaja się do zmian, a tym bardziej tych, które dobrze na nich wpływają. Jeszcze kilkanaście lat temu wesele rządziło się swoimi prawami i nie było mowy, aby oprawa muzyczna mogła ulec zmianie. Dziś na mnóstwie wesel tzw. pierwsze skrzypce w kwestii muzyki, konkursów, zabaw itp. pełni Dj, który ma na prawdę wiele do zaoferowania. Po pierwsze charakteryzuje się ogromnym zestawem co do utworów muzycznych. Zwykle są to piosenki, które pamiętają wszystkie pokolenia, dlatego impreza podyktowana jest dla każdego. Drugą jakże ważną sprawą

sobota, 05 kwiecień 2014 09:55

Popularność DJ

Popularność, jaką cieszy się w teraźniejszych czasach Dj jest pewnego rodzaju fenomenem. Jeszcze nie tak dawno temu osoba ta była wyznacznikiem dobrych dyskotek, natomiast dziś zakres działań Dj’a okazuje się o wiele szerszy. Otóż profesjonalny Dj obsługuje w zasadzie wszystkie imprezy, które mają na celu zabawić zebranych. W swoim repertuarze zazwyczaj posiada tysiące utworów, które przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej, a także te, które okazują się niezbędne na specjalne momenty danej imprezy.

sobota, 05 kwiecień 2014 09:52

Oprawa muzyczna

Czasy się zmieniają, w wraz z nimi podejście do organizacji imprez. Z racji tego, że oryginalna oprawa muzyczna to podstawa udanej zabawy na prowadzenie wysunęli się Dj’e, którzy tylko do pewnego czasu kojarzyli się tylko i wyłącznie z dyskotekami. Dzisiejszy Dj, to osoba spełniająca szereg niezbędnych kwestii, które bez wątpienia potrafią przyczynić się do dobrej zabawy ludzi w każdym wieku. Oprócz znajomości szerokiego repertuaru od lat 60-tych do czasu obecnego Dj dogodzi zarówno osobom, które lubią potańczyć przy muzyce spokojniejszej, jak także szybkiej.

wtorek, 01 kwiecień 2014 08:16

Dj - inne oblicze

W dzisiejszych czasach Dj na weselu jest tak oczywisty, iż powoli wchodzi do tradycji. Niektórzy zapewne zastanawiają się dlaczego? Otóż zauważono, że jedna perfekcyjnie przygotowana osoba w kwestii prowadzenia wesela pod kątem oprawy muzycznej, jak też innych zabaw i konkursów może, a nawet potrafi tyle, co zwykle wykonywało kilka osób. Wynajmując Dj’a stawiamy zarówno na nowoczesność jak także tradycję. Po pierwsze Dj dba, by oprawa muzyczna zabawy weselnej pasowała każdemu. Z racji ogromnej ilości utworów z lat 60, 70, 80, 90, oraz współczesnych zapewnia

wtorek, 01 kwiecień 2014 08:13

Przewaga Dj nad zespołem muzycznym

Tradycja wesela od lat jest nam bardzo bliska, dlatego mimo mnóstwa nowości, które stają się modne zwykle życzymy sobie, aby pewne kwestie były zachowane. Chodzi tutaj o marsza, pierwszy taniec, toasty, oczepiny i zabawy z nimi związane. Jeśli ktoś myśli, że na tych sprawach najlepiej zna się tylko zespół, który liczy kilka osób, to bardzo się myli, gdyż w teraźniejszych czasach Dj na wesele potrafi sprostać każdemu zadaniu, które właśnie kojarzy się nam z tradycją i wyśmienitą zabawą.

Strona 1 z 2