3 patenty na zaręczyny nad morzem

3 patenty na zaręczyny nad morzem

Całkiem sporo mężczyzn decyduje się teraz na organizowanie zaręczyn nad morzem. Nie zawsze muszą się one odbyć standardowo na plaży, bo fajnie właśnie wymyślić coś mniej typowego i zaskoczyć czymś ukochaną, zamiast fundować jej taki typ oświadczyn, który na pewno wielokrotnie widziała już w filmach.

1 – zaręczyny na latarni

A gdyby tak pozostać w nadmorskiej scenerii, ale zmienić konkretną lokację i przenieść się bezpośrednio do latarni morskiej? Zaręczyny nad morzem z bezpośrednim widokiem na rozpościerające się wokół głębie wody będą takim wielowymiarowym przeżyciem, którego większość kobiet na pewno się nie spodziewa.

Latarni morskich po stronie polskiej jest aż siedemnaście. Największe z nich znajdują się oczywiście w tych popularniejszych kurortach, czyli m.in. Świnoujściu, Kołobrzegu, Niechorzu czy Gdańsku. Prawie każda miejscowość położona nad Bałtykiem staje się dobrym punktem wyjściowym do zwiedzenia jakiejś latarni. Warto tylko wcześniej sprawdzić, w jakich godzinach jest ona czynna.

2 – zaręczyny w parku rozrywki

Jeżeli jednak okazałoby się, że partnerka ma lęk wysokości albo po prostu nie lubi się ze zwiedzaniem, takie zaręczyny nad morzem w latarni trzeba będzie sobie odpuścić i poszukać elementu zaskoczenia w czymś innym. Park rozrywki to druga ciekawa propozycja, idealna dla par lubujących się we wspólnej aktywnej zabawie.

Wiele wesołych miasteczek działa sezonowo właśnie nad polskim morzem, a praktycznie w każdym z nich pojawiają się specjalne stanowiska do walki o nagrody. Jeżeli sprzedawca będzie uprzejmy, można umówić się z nim tak, by po rzucie wręczył on pudełko z pierścionkiem zaręczynowym.

3 – zaręczyny w restauracji

Nie ma jednak niczego złego w spędzeniu zaręczyn nad morzem w eleganckiej restauracji. Dla wielu kobiet wspólne zjedzenie wyśmienitego posiłku, napicie się lampki wina i zwieńczenie tego wszystkiego oświadczynami będzie wieczorem idealnym, który zapamięta się do końca życia.

Alternatywą dla restauracji będzie natomiast samodzielnie przygotowany piknik. Zaręczyny nad morzem mogą odbyć się bezpośrednio nad morzem, czyli po prostu na plaży, w jakimś ustronnym i cichym miejscu.