Abarth Pista – mały, zwinny, doskonały!

cof

Proszę Państwa, oto ono! Auto z duszą wojownika i sylwetką żółwia. Z takiego nieoczywistego połączenia można powstać maszyna wyjątkowa, gotowa na wszystko, świetnie czująca się w mieście i poza nim. Abarth Pista to model w swojej klasie wyjątkowy.

Styl, który Cię wyróżni

Zdaje się, że włoski koncern nie chce spoczywać na laurach: wciąż tworzy samochody zaskakujące pod wieloma względami. Abarth 595 przypadł do gustu kierowcom ceniącym lekką jazdę ze sportowym zacięciem. Bo kto powiedział, że na co dzień nie można poruszać się z gracją i dynamiką? To właśnie udowadnia nowy model Abartha – Pista. Nazwa wprost nawiązuje do historii marki, która swoje innowacje doskonaliła na torach wyścigowych całego świata. Dziś z niekłamaną dumą chwali się tym, co osiągnęła w ciągu kilkudziesięciu lat swojego istnienia na europejskim rynku motoryzacyjnym.

Auto o duszy wojownika

Hatchback Abarta znakomicie wpisuje się w miejskie trendy. Jest nieduży i zwinny,  a dzięki sportowemu silnikowi oraz zawieszeniu Koni także zwrotny. Powiedzieć, że Abarth Pista jest stylowy, to jak nie powiedzieć nic. Ten samochód to styl sam w sobie. Wyznacza trendy, kpi sobie z obecnej mody i za nic ma sobie większe od siebie maszyny. Znakomicie czuje się we własnej skórze, kokieteryjnie zachęcając do dynamicznej jazdy. Silnik benzynowy 1,4l o mocy 160 KM, maksymalna prędkość 216 km/h oraz setka w zaledwie 7,3 s – tyle wystarczy, aby nacieszyć się możliwościami tego niewielkiego samochodu o sportowej duszy i zadziornym wyglądzie.

A w bonusie czekają dodatki: kokpit aż kipi możliwościami! Podczas codziennej jazdy można poczuć się jak podczas rajdu, mierząc telemetrię samochodu oraz czas spędzony na „torze”, czyli wyznaczonej przez kierowcę trasie. Wszystko to z zachowaniem wszelkich kwestii związanych z komfortem jazdy oraz bezpieczeństwem kierowcy, pasażerów i pozostałych uczestników ruchu. Skorpion udowadnia, że prawdziwe emocje można zamknąć nawet w tak niestandardowym autku, jakim jest Abarth Pista.