Co oferuje PKS w Gdańsku?

PKS Gdańsk to firma, która zajmuje się przewozem osób, na różnych trasach. Jest to firma z długoletnia tradycją, której zadaniem jest świadczyć usługi na wysokim poziomie. Przewoźnik ten posiada doświadczenie w organizacji i realizacji wszelkiego rodzaju transportu. Posiadają szeroką ofertę pojazdów najlepszych marek, takich jak MAN i Mercedes.

Jakie linie obsługuje PKS Gdańsk?

PKS w Gdańsku w chwili obecnej obsługuje różne linie komunikacji publicznej. Dzięki współpracy z coraz bardziej znaną firmą, jaką jest FlixBus, gdański PKS umożliwia przejazd na trasach krajowych i międzynarodowych różnym liniom, w tym komercyjnym, do Brześcia, Kaliningradu, Mińska, Grodna. Gdański PKS obsługuje komercyjne linie regionalne, przede wszystkim w takich powiatach jak kościerski, gdański, tczewski i nowodworski. Obsługuje także linie użyteczności publicznej na całym obszarze województwa pomorskiego, a także przewozy zamknięte dotyczące przewozu pracowników do konkretnego zakładu pracy.

Oferta PKS w Gdańsku

Jeśli chodzi o główne obszary działalności PKS w Gdańsku to są one bardzo rozległe. Jest to przede wszystkim regularny przewóz osób na regionalnych liniach, a także obsługa linii komunikacyjnych na zlecenie organizatorów transportu publicznego. Specjalizuje się także w liniach bezpłatnych, które dowożą klientów do centrów handlowych. U przewoźnika tego istnieje możliwość wynajmu pojazdu wraz z kierowcą, a także obsługa imprez masowych.PKS Gdańsk to miejsce, w którym można kupić części zamienne, nowe i używane, a także naprawić główne podzespoły, takie jak skrzynie biegów, silniki, mosty napędowe pojazdów takich jak autobusy i auta ciężarowe. Oferowane są tu również naprawy pokolizyjne i powypadkowe, a także pogotowie techniczne i usługi holowania.U przewoźnika tego dostępne są różnego rodzaju bilety, wieloprzejazdowe, miesięczne ulgowe, często z promocjami, w korzystnych cenach.PKS w Gdańsku pełni bardzo ważną rolę w komunikacji miejskiej i nie tylko, ponieważ w mieście tym, oprócz mieszkańców, przebywa wielu turystów z całego świata.