Dom jaki chcesz – szybko ze wszystkimi szczegółami – tylko z multicomfort.pl

Dom jaki chcesz – szybko ze wszystkimi szczegółami – tylko z multicomfort.pl

Zadbaj o swoją rodzinę. Zamieszkaj z nią od razu w nowym domu na własnym placu. Wystarczy, że zamówisz usługę budowy domu modułowego w multicomfort.pl i budynek mieszkalny stanie w całości na działce w zaledwie kilku tygodni. Możesz wykorzystać do budowy domu gotowy projekt lub zlecić nowy z wyszczególnieniem twoich potrzeb.

Jaki dom lepszy – z balkonem, czy tarasem?

Co daje dom z balkonem? Wygodne odpoczywanie na świeżym powietrzu w małej przestrzeni. Balkon buduje się na piętrze. Możesz na nim rozwiesić pranie i przewietrzyć pościel, wynosząc ją na balkon w suche mroźne dni zimą i w upalne latem. W ten sposób znikną z pościeli drobnoustroje (bakterie, zarodniki pleśni, roztocza itp.).

Taras natomiast to duża przestrzeń zazwyczaj tworzona na parterze od strony ogrodu, ale może być także na piętrze lub dachu. Znajdzie się na nim miejsce nie tylko na takie same działania jak na balkonie, ale również na rodzinne grillowanie. Na tarasie pomieścisz się nie tylko z najbliższymi, ale również z przyjaciółmi i innymi gośćmi.

Kto decyduje o wielkości balkonu i tarasu przy domu z modułów?

O tym, jak duży chcesz mieć balkon lub taras przy własnym domu, decydujesz ty. Niemniej fachowcy z MultiComfort doradzą i upewnią cię, jaka wielkość tej części domu będzie najbardziej realna przy konkretnym projekcie domu prefabrykowanego.

Projektanci stworzą dla ciebie taki projekt modułowego domu, abyś miał balkony i tarasy, jakich potrzebujesz. Postarają się oni, aby wszystko było zgodne z zasadami bhp oraz idealnie komponowało się z bryłą budynku mieszkalnego, a także twoimi wymogami.

Gdzie znaleźć ładne domy prefabrykowane?

Wiele gotowych projektów wraz ze zdjęciami gotowych budynków znajdziesz np. na www.multicomfort.pl/. Firma rzetelnie przedstawia wykonane przez siebie modułowe domy. Są one energooszczędne, dzięki czemu twoje koszty mieszkania będą niższe niż w domu z lat 90.

Jeśli masz w planach kupienie działki z domem, przekalkuluj, jakie będziesz mieć koszty eksploatacyjne. Stare domy były budowane zupełnie inaczej niż obecnie. Wymagają wiele zmian, dodatkowego ocieplenia. Mogą także mieć w kotłowni nienadający się piec na węgiel, który nie spełnia norm unijnych Czyste Powietrze.

Jak wyglądają koszty?

Całkiem możliwe, że koszty remontu domu z XX wieku okażą się mniej opłacalne niż zakup pustej działki i postaranie się o prefabrykowany dom od multicomfort. Jeśli kupujesz działkę z wieloletnim domem, budynek ten przystosowany jest do potrzeb byłych lokatorów, a nie twoich.

Może więc warto postarać się o dom pachnący nowością i kompletnie dopasowany do twoich własnych upodobań? Na dom prefabrykowany czekasz zaledwie miesiąc i masz wszystkie pomieszczenia dostosowane do twojej wizji. Do tego jest on energooszczędny, idealnie ocieplony, gotowy od razu do zamieszkania.