Filtr do wody pod zlew, czyli twój sposób na zmianę!

Beautiful woman drinking water in her kitchen

Chcesz wzbogacić swój dom w innowacyjne rozwiązanie? Sięgnij po filtry przepływowe i już pierwszego dnia przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Dowiedz się więcej!

Filtry pod zlew to nie tylko najwygodniejszy, ale i najskuteczniejszy sposób na podwyższenie jakości wody bezpośrednio w punkcie jej poboru. W zależności od potrzeb i preferencji, jedną decyzją możesz rozwiązać wiele swoich problemów dnia codziennego. W jaki sposób? Poprzez dobór odpowiednich filtrów przepływowych. Co możesz zyskać? Filtr azotanowy to doskonałe rozwiązanie do domów jednorodzinnych z własnym ujęciem wody, gdzie mogą się do niej przedostać azotany z pól oraz nieszczelnych szamb. Filtr węglowy poprawi zabarwienie, smak oraz zapach wody kranowej. Filtr polipropylenowy to skuteczny sposób na usunięcie m.in. piasku z wody kranowej. Natomiast filtr żywiczny ma zdolność redukcji soli magnezu oraz wapnia, tym samym ochroni twoje sprzęty AGD przed kamieniem kotłowym. Ważnym elementem jest czas użytkowania, ponieważ może on się różnić w zależności od wybranego filtra do wody pod zlew. Poznaj poszczególne modele (na przykładzie polskiej marki Dafi):

– filtr z żywicą jonowymienną (powinieneś go wymienić po maksymalnie 1 miesiącu użytkowania)

– filtr polipropylenowy (powinieneś go wymienić po maksymalnie 3 miesiącach użytkowania)

– filtr węglowy (powinieneś go wymienić po maksymalnie 6 miesiącach użytkowania lub gdy zmniejszy się jego wydajność)

Co zyskasz, sięgając po filtry pod zlew?

– masz gwarancję doskonałej zdolności filtracji

– dużą wydajność filtrowania

– funkcjonalną, solidną oraz prostą konstrukcję

– gwarancję wieloletniego działania

Filtr do wody pod zlew – który wybrać i na co zwrócić szczególną uwagę?

Pragniesz sięgnąć po to innowacyjne rozwiązanie, ale nie wiesz, który model, bądź modele wybrać? Postaw na filtry przepływowe od polskiej marki Dafi, które łączą w sobie wydajność, skuteczność oraz najwyższą jakość. Chcesz poznać je lepiej? Poniżej znajdziesz szczegółowy opis poszczególnych filtrów pod zlew.

– Filtr polipropylenowy (doskonała zdolność filtracji, zalecany do każdej instalacji wodnej, wkład polipropylenowy jest filtrem mechanicznym, usuwa z wody m.in. piasek)

– Filtr azotanowy (usuwa azotany z wody kranowej, polecany dla domów z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych)

– Filtr z aktywnym węglem (przeznaczony do mocno chlorowanej wody, nie tylko poprawia smak wody kranowej, ale i pozbywa się zabarwienia oraz zapachu chloru)

– Filtr z żywicą jonowymienną (doskonała zdolność filtracji, chroni sprzęt AGD przed kamieniem)

– Blok węglowy (przeznaczony do średnio i mocno chlorowanej wody, poprawia smak i zapach wody kranowej)

Chcesz już dziś zmienić swój dom, wprowadzając niezwykle innowacyjne rozwiązanie? Filtr do wody pod zlew (wszystkie modele) znajdziesz na stronie polskiego producenta dafi.pl/produkty/filtry-systemowe-dafi/. Wejdź, wybierz produkt dla siebie, kup i każdego dnia korzystaj z tego wyjątkowego urządzenia!