Gdzie sprzedać złom?

Gdzie sprzedać złom?

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, że systematycznie zbierając, składając i sprzedając złom w legalnym skupie możemy zarobić. Dodatkowo mamy posprzątane podwórko i okolice, a tym dbamy o środowisko naturalne. Gdzie sprzedać złom w Krakowie?

Złom

Złom to materiał, który można poddać ponownej obróbce. Zależnie od rodzaju materiału ceny w skupie są różne. Najdroższy na skupie jest nikiel, cynk i miedz. Złomem są zazwyczaj: stare pralki, lodówki, różne elementy konstrukcji stalowych, blachy, resztki z instalacji grzewczych, garnki, akumulatory, puszki aluminiowe, stare części samochodowe i wiele innych.

Warto wyrobić w sobie nawyk systematycznego zbierania złomu i składowania go. Po pewnym czasie można uzyskać spory skład i sprzedać go w skupie. Tym samym dbamy o środowisko, zapobiegamy powstawaniu dzikich wysypisk.

Zlomex.pl – skup złomu w Krakowie

Na terenie Krakowa firma Złomex zajmuje się profesjonalnym skupem złomu, w którym można sprzedać wiele niepotrzebnych nam rzeczy. Firma powstała w 1992 roku, a więc ma bogate doświadczenie. Należy podkreślić, że Złomex działa na rynku zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa; posiada wszelkie certyfikaty i zezwolenie. Działalność legalnych skupów jest bardzo ważna, gdyż one wspierają ochronę środowiska.

Złomex wyposażony jest w kilka placów, na których składuje się złom. Pracownicy w ekspresowym tempie wyceniają przywieziony złom, a rozładunek samochodu ze złomem odbywa się w ciągu piętnastu minut. Istnieje możliwość zamówienia transportu. Firma jest czynna od 7 do 20 od poniedziałku do piątku, a od 7 do 12 w soboty. Dogodne godziny, profesjonalna obsługa, szybkie transakcje to główne zalety skupu w Krakowie. Ponadto klient ma do wyboru różne rodzaje zapłaty, może to być gotówka, przelew na rachunek bankowy lub factoring.

Jeżeli więc posiadasz złom i chcesz na nim szybko zarobić dbając przy tym o środowisko, warto odwiedzić firmę Złomex. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Zlomex.pl – skup złomu w Krakowie.