Kabina prysznicowa z radiem

Kabiny prysznicowe cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością, szczególnie w mniejszych łazienkach, które znajdują się w mniej przestronnych mieszkaniach. Dzięki temu, że zajmują mniej miejsca, więcej przestrzeni w łazience zostaje do zagospodarowania na inne cele.

Kabina prysznicowa – co może się w niej znajdować?

Czasy, gdy prysznic składał się z baterii prysznicowej, węża i sitka są już dawno za nami. Teraz ludzie chcą, by prysznic był jak najbardziej uniwersalny, a korzystanie z niego jak najbardziej wygodne i przyjemne. Najczęściej spotykanymi udogodnieniami w kabinie prysznicowej są deszczownice oraz panele z dyszami, które można kierować w dowolną stronę. Dzięki temu możliwa jest przyjemna kąpiel z hydromasażem – to doskonale odpręża po całym dniu pracy albo orzeźwia przed wyjściem do pracy. Ciekawym dodatkiem do kabiny prysznicowej jest też radio. Kabiny prysznicowe z radiem cieszą się dużą popularnością szczególnie wśród młodych ludzi. Wielu z nich lubi słuchać muzyki podczas kąpieli, a ponadto taka kabina to całkiem fajny gadżet.

Jakie radia znajdują się w takich kabinach?

Na rynku można znaleźć różne kabiny wyposażone w radioodbiornik. Najpopularniejsze są takie z radiem zasilanym z sieci. Nie powinna też nikogo dziwić Kabina prysznicowa z radiem zasilanym na baterie. Jest to rozwiązanie prostsze, niewymagające podłączenia zasilania elektrycznego. Minusem takiej kabiny jest na pewno konieczność wymiany baterii co jakiś czas. Nowoczesne kabiny prysznicowe z radiem pozwalają nie tylko na słuchanie stacji, których sygnał dociera do naszej łazienki, lecz także na słuchanie muzyki z aplikacji na telefonie. Ta funkcjonalność jest szczególnie lubiana przez młodych użytkowników kabin prysznicowych.

Kabiny prysznicowe z radiem cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród kupujących. Chociaż wielu uzna, że radio pod prysznicem jest kolejnym, niepotrzebnym gadżetem, jeszcze większa liczba klientów taki gadżet doceni i wybierze kabinę z takim właśnie udogodnieniem.