Kredyt na samochód? Także w salonie dealerskim!

Zakupienie auta na kredyt to jedna z popularnych form finansowania. Teraz możemy również zaciągnąć go w salonie dealerskim – bez potrzeby udawania się do banku!

Tylko niektórzy mogą pozwolić sobie na zakupienie samochodu za gotówkę. Brak oszczędności nie oznacza jednak wcale, że decyzję zakupową trzeba przełożyć w czasie. W takim przypadku możemy skorzystać z zewnętrznego finansowania.

Jedną z najpopularniejszych form wsparcia jest wtedy kredyt samochodowy – specjalny kredyt, który udzielany jest przy zakupie pojazdów. Teraz można uzyskać go nie tylko bezpośrednio w banku, ale również u dealera!

Jak uzyskać kredyt samochodowy w salonie dealerskim?

Otrzymanie kredytu na samochód w salonie dealerskim to zdecydowanie najwygodniejsza opcja. Aktualnie wiele marek ma własne oferty kredytowe dla klientów, na przykład Ford oferuje finansowanie Ford Kredyt, z którego można skorzystać w jego salonach.

Aby otrzymać auto na kredyt w salonie, trzeba przede wszystkim odpowiedniej zdolności kredytowej. Oznacza to, że klient musi posiada właściwe dochody pozwalające na pokrycie wysokości raty. Wobec tego wysokość kredytu, a tym samym rodzaj zakupionego auta są zależne od tego, jak duża jest zdolność kredytowa klienta.

Wszystkie formalności związane z kredytowaniem można załatwić od razu w salonie – nie ma zatem potrzeby dodatkowego udawania się do banków, aby tam sygnować dokumenty. Decyzję o kredycie można otrzymać w większości przypadków jeszcze tego samego dnia i niedługo potem wyjechać z salonu własnym autem.

Kredyt samochodowy – na nowe i używane

Obecnie kredyty samochodowe oferowane przez marki pozwalają nie tylko na sfinansowanie zakupu nowych modeli, ale również pojazdów z drugiej ręki.

Wiele salonów dealerskich, w tym również salon Forda prowadzą sprzedaż nie tylko nowych, ale również używanych pojazdów – nadal w świetnym stanie technicznym i wizualnym, które można zakupić bez ryzyka.

Zatem kredyt samochodowy w salonie to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą szybko i wygodnie kupić auto na kredyt – to szybka i prosta procedura, która dostępna jest w niemalże każdym salonie samochodowym!