Lista nowości, jakie czekają na Was w Parku Rozrywki Energylandia!

Z roku na rok Park Rozrywki Energylandia proponuje swoim klientom nowe i coraz ciekawsze propozycje na spędzanie wolnego czasu z rodziną czy też znajomymi. Rozwój niewątpliwie pomaga w sukcesie i z tego założenia wychodzą również właściciele Energylandii.

Poniżej prezentujemy, co Park Rozrywki ma do zaoferowania w tym sezonie, niektóre z propozycji to długo wyczekiwane przez miłośników Energylandii atrakcje. Zatem, co nowego czeka na was w tym podkrakowskim Parku Rozrywki?

Strefa Tropical Fun

Tropical Fun jest częścią funkcjonującej od roku 2016 strefy Water Parku. Oferuje ona moc zabawy i wodnych szaleństw, a wszystko za sprawą 10 zjeżdżalni, dopasowanych do wieku oraz upodobań co poziomu trudności. Przy czym pisząc poziom trudności, mam na myśli to, na ile poszczególne atrakcje są ekstremalne, a na ile nadają się na przykład dla rodzin z dziećmi.

W strefie Tropical Fun niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie. Warto wspomnieć, że Tropical Fun jest największym otwartym Parkiem Wodnym w Polsce! Natomiast zjeżdżalni takiej jak Exotic Fun, próżno szukać gdziekolwiek na terenie naszego kraju. Do dyspozycji gości dostępnych jest aż 300 specjalnych pontonów do zjazdów, można też rozsiąść się wygodnie w leżaku na plaży i cieszyć się chwilami wytchnienia i relaksu. Szczególnie polecana strefa dla mam! Tatusiowie z dziećmi do wody, a mamy na plażę! 🙂 Oczywiście wstęp do strefy Tropical Fun jest możliwy w ramach jednego biletu wstępu, więc goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji do woli!

Po szaleństwach…na jedzonko!

Park Rozrywki oferuje sporo miejsc, gdzie można zjeść pyszny obiad lub przekąsić coś słodkiego. Od roku 2018 do grona gastronomicznej strefy Parku dołączyła restauracja Formuła. Zlokalizowana jest w pobliżu roller coastera Formuła, dzięki czemu te dwa obiekty tworzą spójną całość, nawiązującą do wyścigów Formuły 1. Ciekawi Menu? Chyba warto sprawdzić!

Viking Ride

To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi! Niezapomniana i ekscytująca podróż łodzią, która stylizowana jest na dawne tratwy Wikingów – na pewno taka “przejażdżka” zachwyci niejednego małego chłopca! Trasa wkomponowana jest w Wioskę Wikingów, co jeszcze bardziej potęguje wrażenie przeniesienia się w czasie. Na trasie czekać będzie na was również mnóstwo niespodzianek i atrakcji – warto przekonać się na własnej skórze, jak smakuje podróż spływem Viking Ride!

Mega Coaster Hyperion

To chyba najbardziej wyczekiwana atrakcja Energylandii w tym sezonie! Mega Coaster Hyperion miał swoje uroczyste otwarcie 14 lipca 2018 roku. To najwyższy roller coaster w historii Parku, ponieważ mierzy aż 77 metrów wysokości, a przy pierwszym spadku wysokość osiąga aż 80 metrów! Jest też niezwykle szybki, jego prędkość osiąga aż 142 kilometry na godzinę. To w połączeniu z licznymi zakrętami, tunelem, efektem wodnym i obrotowymi nachyleniami toru, sprawia, że przejażdżka na długo zostanie w waszej pamięci i na pewno poczujecie ją w przyspieszonym biciu serca.

Strefa hotelowa

To zapowiadana nowość, jaka czekać będzie na was w Parku Rozrywki Energylandia na przełomie lat 2019-2020. W planach jest strefa hotelowa stylizowana na weneckie miasteczko, pełne nastrojowych ulic, kamienic oraz zakątków z prawdziwymi kanałami i gondolami. Kompleks będzie w części przykryty przezroczystą konstrukcją, co pozwala na poczucie bycia w dwóch miejscach naraz. W pobliżu planowanego patio oraz kanału weneckiego, czyli w okolicy niezwykle malowniczej, powstanie kompleks SPA, gdzie goście będą mogli oddać się relaksowi i błogim chwilom w gronie najbliższych. Ta strefa hotelowa będzie miała na swoim terenie dwie restauracje, sale konferencyjne, oraz zaplecze, które będzie sprzyjało organizacji, imprez czy eventów firmowych przez cały rok. Początkowo przewidziane jest 500 miejsc hotelowych dla gości, tyle samo osób pomieści sala konferencyjna.

Speed Water Coaster

To połączenie roller coastera i przejażdżki wodnej w jednym! Atrakcja ta wynosi śmiałków na wysokość 60 metrów, a jej prędkość osiąga nawet 110 kilometrów na godzinę. Jest oczywiście wolniejsza niż opisywany już Hyperion, więc to propozycja dla nieco mniej lubiących ekstremalną rozrywkę, jednak dla chcących spróbować nowych wrażeń. Przejażdżka tą “kolejką” na pewno przyprawi niejednego o gorące emocje i zawrót głowy, jednak zostaną one schłodzone na koniec, podczas wodnego lądowania! Warto ją sprawdzić samemu 🙂

Jeszcze większa strefa Extreme Show

To miejsce dla miłośników motoryzacji i szybkich samochodów! W roku 2018 czeka na was jeszcze większa strefa pokazów niesamowitych, pięknych i szybkich dzieł motoryzacji. Czeka was ogrom pokazów kaskaderskich i niezapomnianych emocji. Wszyscy miłośnicy czterech, ale i dwóch kółek – nie może was tu zabraknąć!

Nowości sposobem na sukces!

Wszelkie nowości wprowadzane przez Park Rozrywki Energylandia wychodzą naprzeciw trendom w Europie i na całym świecie, ale też i przede wszystkim naprzeciw oczekiwaniom naszych gości. Wszelkie inwestycje są przemyślane i prowadzone pod czujnym okiem ekspertów nie tylko z Polski. Wszystko po to, aby zapewnić gościom jak najwyższy poziom oferowanych usług i udogodnień!

Nowości w Energylandii