LPG Endermologia – jakie daje rezultaty?

LPG Endermologia – jakie daje rezultaty?

LPG Endermologia to nowoczesny zabieg modelowania sylwetki, wybierany przez coraz większą ilość osób. Technologia ta zyskuje na popularności ze względu na to, że jest bezpieczną i naturalną metodą redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to jedna z lepszych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej.

Na czym polega masaż LPG Endermologia?

Zabieg endermologii to przede wszystkim delikatna stymulacja skóry przy użyciu specjalnej głowicy masującej. Głowica ta wyposażona jest w dwie rolki, które masują skórę w różnych kierunkach oraz ją ugniatają. Pacjent podczas zabiegu ma na sobie specjalny kombinezon, który z jednej strony chroni przed bezpośrednim kontaktem z urządzeniem, z drugiej zaś strony wspomaga proces stymulacji.

LPG Endermologia jest metodą, która daje duże korzyści dla ciała, przy czym nie jest ryzykowna i nie ma skutków ubocznych. Jedynie trzeba być cierpliwym i wykonać wszystkie zalecone zabiegi w regularnym odstępie czasu. Dobrze jest również podczas zabiegów wspomóc swój organizm odpowiednią dietą i ćwiczeniami.

Efekty stosowania endermologii

Warto podkreślić, że LPG Endermologia to metoda, która w głównej mierze wykorzystuje naturalne możliwości skóry do regeneracji, odbudowy i odnowy. Dzięki odpowiedniej stymulacji skóry możemy sprawić, że będzie ona lepiej pracować, będą w niej zachodzić różne pozytywne zmiany. Zabiegi endermologii przyspieszają metabolizm komórek skóry, powodują redukcję tkanki tłuszczowej, pobudzają produkcję substancji odmładzających takich jak kolagen, kwas hialuronowy. To wszystko z kolei wpływa na wygląd skóry, jej jędrność, koloryt, odżywienie.

Kiedy widać pierwsze rezultaty endermologii?

Pierwsze efekty zabiegów mogą być widoczne po około 3-5 masażach. Dlaczego taka rozbieżność? Otóż ciało człowieka jest różne i kondycja skóry także. Osoby, które mają zleconych więcej zabiegów, prawdopodobnie na efekt będą czekać troszkę dłużej, jednak rezultat na pewno jest wart tego czekania. Wystarczy systematyczność i cierpliwość.