Podróże szyte na Twoją miarę – jak one wyglądają?

Każda podróż jest inna i coś w nas zmienia. Podróże po Europie znacznie różnią się od tych, które odbywamy na innych kontynentach, w szczególności, jeśli odwiedzamy kraje egzotyczne. Dzisiaj każdy z nas może kupić sobie bilet na weekend do Londynu czy do Francji, jednak podróż do Indonezji lub na Kubę będzie wymagała od nas o wiele więcej czasu, lepszej organizacji oraz odpowiedniego przygotowania.

Są to zwykle dużo ciekawsze i bardzo atrakcyjne podróże z racji ich egzotyki – ale z tego samego powodu mogą być także niebezpieczne. W związku z tym podróż na własną rękę do egzotycznych krajów jest dość ryzykowna. Dlatego wiele biur podróży specjalizuje się w przygotowywaniu interesujących oraz bezpiecznych wycieczek po egzotycznych krajach. Na stronie biura podróży Planet Escape znajduje się wiele ciekawych i naprawdę dobrze zorganizowanych wycieczek po najbardziej atrakcyjnych miejscach, znajdujących się na innych kontynentach. Są to podróże szyte na miarę naszych potrzeb: nie musimy martwić się o nocleg, dojazd i plan wycieczki, jedyne co zostaje na naszych barkach to skupienie się na zrobieniu dobrych zdjęć oraz cieszeniu się chwilą!

 

Podróż do Tajlandii szyta na Twoją miarę!

Chcesz opalać się na plaży i poznać nową, interesującą kulturę? Marzy Ci się wizyta z Bangkoku? Jeśli tak to w Tajlandii czekają na Ciebie bajeczne plaży na wyspie Koh Phangan, tętniący życiem i wielokulturowy Bangkok oraz dzika dżungla i rajskie wycieczki po kolorowym Chiang Mai. W Tajlandii będziesz miał okazję skosztować kawy pochodzącej prosto z plantacji! Jest to również kraj, w którym możesz odwiedzić świątynie Wat Phou w Chamapsak. Tajlandia to kraj pełen kontrastów, w którym każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

 

Podróż do Sri Lanki szyta na Twoją miarę!

Jeśli zdecydujesz się na podróż do Sri Lanki to będziesz mógł zobaczyć na własne oczy plantacje herbaty, wanilii i kardamonu oraz odpoczywać na najpiękniejszych plażach nazywanych „Łzami Indii”. W tym miejscu dowiesz się czym jest buddyjski mistycyzm, pyszna kuchnia, jak wygląda dzika, nienaruszona ludzką ręką przyroda oraz będziesz mógł spróbować snorkelingu z żółwiami! Na Sri Lance zobaczysz zielone palmy oraz spróbujesz smaku aromatycznego curry. Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na ziemi!

 

Podróż do Indonezji szyta na Twoją miarę!

 

Indonezja to archipelag wysp, na których można odnaleźć prawdziwe piękno natury. Znajdują tu się dymiące wulkany, smoki z Komodo, balijskie świątynie, kolorowe ryby oraz piękne, długie tarasy ryżowe. Będziesz mieć szansę na zobaczenie orangutanów, naukę surfingu i spróbowanie przepysznego, tutejszego jedzenia! Uszyj wakacje na swoją miarę w Indonezji – wybierz miejsce, do którego chcesz się wybrać i zwiedzaj je tak jak chcesz!

 

Podróż na Seszele szyta na Twoją miarę!

Seszele to państwo wyspiarskie otoczone z każdej strony przez wodę. Znajdziemy tutaj przepiękne, bajeczne i jasne plaże oraz będziemy mogli podziwiać lazurowe i turkusowe wody oceanu. Wyspy na Seszelach są pełne zieleni, jaskiń, wodospadów oraz niesamowitych krajobrazów i ciekawiej kultury. Na Seszelach czekają na Ciebie rajskie plaże La Digue oraz zielony interior wyspy Mahe. Tylko tutaj będziesz mieć okazję podziwiać 40 metrowe palmy na wyspie Praslin oraz prawdziwe, seszelkie, kolorowe papugi! Seszele to wyspy, na których czekają na Ciebie piaszczyste plaże, turkusowa woda oraz gorącej słońce!

 

Podróż na Kubę szyta na twoją miarę!

 

Na Kubie czekają na nas postkolonialne miasta pełne starych budynków oraz kamienic, które naprawdę warto zobaczyć. Taniec i muzyka na tej wyspie to codzienność, której możesz stać się częścią. Będąc na Kubie warto także odwiedzić trochę dekadencką, ale ciągle romantyczną Hawanę. Właśnie w tym miejscu poczujesz gorące rytmy salsy i rumby i będziesz miał okazję posłuchać jednych z najlepszych koncertów jazzowych. Życie na wyspie jest trochę inne niż na lądzie, a tutejsi mieszkańcy są bardzo otwarci. Tu ludzie uśmiechnięci, serdeczni i pełni energii, którą powinni Cię zarazić, abyś w pełni poczuł klimat tych magicznych miejsc.
http://planetescape.pl/