Poznaj WOOP – nowoczesną platformę transakcyjną

Reperujesz zepsute auto lub remontujesz stary samochód dla klienta? Powód jest nieważny, za to wynik jeden – potrzebujesz części. Jednak jak to często bywa z zamawianiem komponentów – w takich przypadkach jest dużo zachodu oraz papierkowej roboty, a mało faktycznego działania. Skądś to znasz – czas leci, a tymczasem problemy z wysyłką, wymianą niepotrzebnych elementów i ich dostępnością się nawarstwiają. Właśnie w celu pokonania takich trudności powstała nowa platforma transakcyjna WOOP – www.woopauto.com. Zrzesza ona producentów, sklepy i dystrybutorów części samochodowych i ułatwia ich kontakt z klientami – warsztatami samochodowymi i firmami transportowymi. Tym samym niesie za sobą wiele korzyści, dla których warto się nią zainteresować:

Czas to pieniądz

Sklepy, producenci, dystrybutorzy – każdy ma swój sposób działania na rynku. By dobrze radzić sobie w tym temacie, trzeba zawsze starać się o jak największą liczbę możliwości i umiejętnie lawirować między nimi. Tyczy się to tak samo jakości, jak i kosztów. Platforma WOOP pełni rolę doskonałego narzędzia do porównywania cen i ofert najróżniejszych sprzedawców  – nie musimy martwić się zagubieniem wśród asortymentu, a nawet możemy mieć nadzieję na powiększenie naszego spektrum możliwości o nowe, tańsze i lepsze jakościowo alternatywy, których dotąd nie braliśmy pod uwagę – na przykład z powodu problemów z dystrybutorem.

Zróżnicowanie oferty

Oczywiście konkretne przypadki, jak i auta, są różne. Czasem trafi się coś bardziej nowoczesnego, a czasem starszy rocznik. Ważne więc, by mieć dostęp do jak największej liczby komponentów i nie zostać zaskoczonym przez brak części. WOOP może temu zapobiec poprzez zebranie jak największej ilości produktów, ale i konsumentów w jednym obszarze. Oczywiście nieraz zdarzało się, że potrzebne części zostawały po prostu wycofane z produkcji i konieczne było poszukiwanie zamienników. Platforma WOOP może przyjść z pomocą i tutaj  – dzięki bezpośredniemu kontaktowi z producentami mamy możliwość wybrania tego, co dokładnie nas interesuje, a w przypadku problemu z dostępnością łatwiej osiągnąć porozumienie w kwestii stosowanych zamienników, które spełnią nasze oczekiwania.

Zamawiasz i porządkujesz transakcje

Zapotrzebowanie na części, nawet w czasie intensywnej pracy z tymi samymi modelami samochodów, może się gwałtownie zmieniać. Jednak dzięki aktywności na platformie WOOP możemy cieszyć się uporządkowaniem naszych zamówień oraz transakcji i nie musimy martwić się o chaos panujący wśród rachunków. Zawsze możemy sprawdzić co i jak zdecydowaliśmy się kupić. Pomaga to w ustalaniu planu pracy oraz często ułatwia także ustalanie kwestii zwrotu niewykorzystanych części.

Ilość i jakość

Ilość zamawianych komponentów nie jest ważna i w żaden sposób nie musi wpływać na jakość  – dzięki szerokiej ofercie na WOOP możemy dobrać sobie ich dokładne specyfikacje oraz zdecydować jakich efektów oczekujemy po produktach, a także rozplanować odpowiednio koszty. W przypadkach takich jak na przykład remont samochodu klienta, mamy dodatkowo możliwość zaproponowania mu kilku opcji i nie jesteśmy graniczeni do jednej ścieżki działania. Ułatwia nam więc to pracę i profesjonalne podejście do tematu.

Nieważne, czy zarządzamy większą czy mniejszą firmą – platforma WOOP to rozwiązanie szybkie, wygodne i niosące za sobą ogromne możliwości. Z użytkowaniem WOOP wiążą się korzyści dla obu stron – zarówno odbiorców jak i producentów, przez co jest ona jednym z najlepiej przemyślanych rozwiązań online z branży motoryzacyjnej.