Praca dorywcza – jak wybrać dobrze?

Któż z nas nie czaiłaby zarabiać trochę więcej, poświęcając na pracę niezbyt dużo czasu? Jeśli i Ty jesteś w tym gronie, a jednocześnie nieobce Ci są kreatywne rozwiązania, pomyśl o podjęciu pracy dorywczej – w dowolnym wymiarze godzin i w takiej formie, która najbardziej będzie Ci odpowiadać. Wybierz pracę dodatkową, która pomoże Ci efektywnie zagospodarować wolny czas w ciągu dnia i stanie się źródłem zawodowej satysfakcji oraz pozwoli osiągnąć korzyści finansowe.

Co proponuje rynek

Współczesny rynek ma dużo do zaoferowania w kategorii zajęć dorywczych. Popularną formułą jest np. wypełnianie ankiet online, ale decydując się na tę formę zarobkowania, trzeba bardzo uważać i dokładnie sprawdzić portal, z którym będzie się współpracować – statystyki są nieubłagane, a fałszywe instytucje powstają każdego dnia. Inną opcją jest rozwożenie pizzy, przycinanie ogródków czy dorabianie w restauracyjnych kuchniach na zmywaku, ale każde z tych zajęć wymaga dużej dozy cierpliwości, siły fizycznej i środka transportu. Wiele osób podejmuje też pracę w charakterze sprzątaczki w hotelach, wieżowcach czy pomieszczeniach biurowych – ale w tym przypadku trzeba liczyć się z tym, że warunkiem współpracy jest dyspozycyjność wieczorami, a także w godzinach nocnych porannych.

A może praca konsultantki?

Tak, kolejną propozycją jest zatrudnienie w charakterze konsultantki (albo konsultanta).  Jeśli żadna z wyżej wymienionych propozycji nie jest dla Ciebie przekonująca, pomyśl właśnie o dorywczej pracy konsultantki. To ciekawa forma zatrudnienia, która do niczego Cię nie zobowiązuje – nie musisz być dyspozycyjna w określonych godzinach, nie musisz wykonywać narzuconych z góry zadań ani wyrabiać żadnych norm pracowniczych. Konsultantka znanej marki kosmetyków i produktów codziennego użytku AVON to bezpieczne i zarazem bardzo opłacalne zajęcie, które możesz wykonywać we własnym fotelu, oszczędzając tym samym swój wolny czas. Praca konsultantki daje dużo możliwości, a jednocześnie jest obiecującą formą samorozwoju i kariery.

Zacznij małymi krokami

Zostań konsultantką AVON – zarejestruj się na stronie internetowej, wypełnij formularz i dołącz do grona konsultantek! Rejestrując się, otrzymasz niezbędną pomoc i wsparcie ze strony doświadczonych osób, które chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pokażą Ci, jak zacząć zarabiać. Praca konsultantki jest lekka i przyjemna, możesz na nią poświęcać tyle czasu, ile uznasz za stosowne. Z pewnością spodobają Ci się możliwości – sprzedawaj perfumy, kosmetyki, akcesoria do make-upu, ubrania oraz akcesoria dostępne w AVON i zarabiaj z marży na produktach.

Ile zarabia konsultantka AVON?

Oprócz satysfakcji gwarantujemy niezłe zarobki! Praca konsultantki to wygodne i atrakcyjne zajęcie dodatkowe, które pozwoli Ci zarabiać ok. kilkaset złotych miesięcznie! Niektóre osoby traktują współpracę z marką jako jedyne źródło dochodów i osiągają korzystne zarobki w skali miesiąca. Konsultantka nie musi poświęcać dużo czasu, żeby dużo zarabiać – ta forma pracy dodatkowej świetnie podreperuje domowy budżet i pozwoli zaoszczędzić na różne przyjemności – ubrania, wakacje czy remont mieszkania.  Jak widać, praca konsultantki AVON naprawdę się opłaca.

Praca konsultantki z pakietem korzyści

Jeśli zdecydujesz się podjąć pracę konsultantki, możesz liczyć na wynikające z tego tytułu korzyści. Przede wszystkim otrzymasz od AVON darmowe katalogi, materiały sprzedażowe i spersonalizowany upominek, który marka wyśle do Ciebie pocztą. Każdy konsultant ma także dostęp do specjalnych rabatów i ofert promocyjnych, które ostatecznie decydują o zarobkach i mogą je znacznie podnieść. Warunki przyznawania rabatów zależą od nakładów czasu, które konsultantka poświęca na pracę. To od jej zaangażowania zależy końcowa wysokość pensji! Dodatkowo pracując jako konsultantka bierzesz udział w programach motywacyjnych, a te pozwalają na osiągnięcie jeszcze większych zysków. Choć na rynku pracy nie brakuje różnych możliwości dodatkowego zarabiania pieniędzy, jedną z ciekawszych propozycji jest praca konsultantki. Jeśli chcesz zarabiać, nie poświęcając zbyt dużo wolnego czasu, zacznij karierę konsultantki AVON!

Zajrzyj również na: sklep avon