Rozmawiaj ze swoimi bliskimi nawet podczas biegania!

Koniec lata sprawia, że coraz więcej osób porzuca bieganie na zewnątrz, wybierając przyjemniejsze warunki jakie oferują siłownie ze swoimi sztucznymi bieżniami. Dźwięki przyrody oraz natury zostają zastąpione przez muzykę sączącą się ze słuchawek i wszystko byłoby naprawdę cudownie, gdyby nie pewien haczyk. Odwiecznym problemem podczas ćwiczeń na siłowni są stale zaplątane słuchawki, które nie tylko utrudniają ruchy, ale powodują pewnego rodzaju dyskomfort. Oczywiście, można zaopatrzayć się w egzemplarz bezprzewodowy, ale przy takim rozwiązaniu skazujemy się tylko i wyłącznie na opcję słuchania muzyki, gdyż na próżno szukać mikrofonu pozwalającego na rozmowy z najbliższymi.

Takich dylematów oraz problemów możesz się pozbyć sięgając po jeden z dostępnych na rynku telefonów komórkowych takich jak Huawei P20 lite. Producent smartfona wyposażył swoje urządzenie w podwójny Bluetooth, zmieniając postrzegania świata przez ludzi lubiących oraz ceniących sobie wielozadaniowość. Po pierwsze, nie musisz wybierać pomiędzy rozmową z bliskimi a treningiem, a po drugie, nie musisz przejmować się zaplątanymi kablami od słuchawek. Teraz wystarczy tylko, że połączysz swój smartband i zestaw słuchawkowy z telefonem, a ten umieścisz w bezpiecznym miejscu na przykład przy bieżni. Prawda, że proste?

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podczas pokonywania kolejnych kilometrów rozmawiać z przyjaciółką o nowej diecie, ostatnio widzianej sukience lub ćwiczeniach, które zamierzasz wykonać w dalszej części swojego treningu. Stałą łączność ze światem możesz także wykorzystać na załatwienie zaległych obowiązków, które z powodzeniem załatwisz dosłownie w biegu, nie przejmując się tym, iż zabraknie ci na to czasu – telefon do przychodni, rozmowa z nauczycielem swojego dziecka czy sprawdzenie statusu przesyłki u kuriera – wszystko to jest teraz w twoim zasięgu.

Nie samym bieganiem człowiek żyje

Dodatkowo, wśród dostępnych do pobrania aplikacji znajdziesz wiele ciekawych propozycji, będących rozszerzeniem twojego planu treningowego lub doskonałym motywatorem do dalszych ćwiczeń. Huawei P20 lite wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor KIRIN 659 oraz 4 gigabajty pamięci RAM, co sprawia, iż jego obsługa jest prosta oraz intuicyjna, spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Możesz nie tylko pobierać potrzebne aplikacje, ale różnego rodzaju gry, będące świetną odskocznią od codziennych obowiązków – granie na panoramicznym ekranie FULLVIEW o rozdzielczości FullHD+ dostarczy niezapomnianych wrażeń, przyjemnie umilając czas po wysiłku na siłowni. Mając do dyspozycji aż 64 gigabajty pamięci wewnętrznej nie musisz przejmować się tym, że zabraknie ci miejsca na telefonie na najbardziej potrzebne rzeczy, takie jak zdjęcia rodziny, filmy z wakacji czy ważne dokumenty.

Kiedy już zakończysz trening, nie zapomnij podzielić się potreningowym zdjęciem ze swoimi znajomymi – niech wiedzą, jak przyjemnie spędziłaś ten czas – niekoniecznie muszą wiedzieć, ile w tym czasie udało ci się załatwić.