Skuteczne metody walki z uzależnieniami

Uzależnienie to ciężki temat dla każdego z nas. Bardzo łatwo popaść w nałogi, natomiast wyjście niestety jest niezwykle trudne i często wymaga odpowiedniej, profesjonalnej pomocy. Problem uzależnień jest coraz bardziej powszechny w Polsce i na całym świecie

Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa

WakeUp to prywatny ośrodek leczenia uzależnień dedykowany osobom, które chcą skorzystać z profesjonalnej pomocy w walce z chorobami. Ośrodek leczenia uzależnień Położony jest w podwarszawskiej wsi z dala od zgiełku miasta. Nowoczesne budownictwo otoczone lasem daje naszym pacjentom możliwość przebywania na świeżym powietrzu bez wdychania miejskich zanieczyszczeń. Zapewniamy domową i miłą atmosferę sprzyjającą poczuciu bezpieczeństwa. Pobyt w naszym prywatnym ośrodku jest w pełni anonimowy, a cały sztab naszych pracowników został przeszkolony, aby nie podawać żadnych danych osobowych czy informacji o stanach zdrowotnych naszych rekonwalescentów osobom z zewnątrz. Organizujemy sześciotygodniowe terapie, na których metodyka i diagnostyka jest indywidualnie dobierana do każdej osoby, jej problemów i potrzeb.

Uzależnienie to ciężki temat dla każdego z nas. Bardzo łatwo popaść w nałogi, natomiast wyjście niestety jest niezwykle trudne i często wymaga odpowiedniej, profesjonalnej pomocy. Problem uzależnień jest coraz bardziej powszechny w Polsce i na całym świecie. Na zachorowanie cierpią dorośli, ale także dzieci i młodzież, która najczęściej popadając w nieodpowiednie towarzystwo, za namową rówieśników łatwo poddaje się nałogowi.

Leczenie uzależnień

Specjalizujemy się w leczeniu alkoholizmu, narkomanii, depresji, lekomani i hazardu. Każda z tych chorób jest niezwykle poważna i wymaga profesjonalnej opieki. Proces zdrowienia jest uzależniony przede wszystkim od chęci i dobrej woli zainteresowanego. Osoba uzależniona sama musi przyznać się przed sobą, że ma problem z alkoholem, narkotykami czy hazardem. Samo uświadomienie sobie problemu jest pierwszym krokiem ku zdrowiu i lepszemu życiu.

Leczenie alkoholizmu Warszawa

Posiadamy wykwalifikowany zespół pielęgniarek i lekarzy, który z profesjonalizmem indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Swoje terapie zaczynają od zrozumienia, z jakim boryka się osoba uzależniona. Każdy nasz pracownik odnosi cię do wszystkich z szacunkiem, bez oceniania i szykanowania. Na terenie naszego ośrodka prowadzimy terapie indywidualne, gdzie pracujemy nad osobistymi problemami i deficytami pacjentów oraz terapie grupowe, na których leczymy poprzez kontakt z większą liczba osób o podobnej lub jednakowej specyfice problemów. Dbając także o najbliższych naszych pacjentów, prowadzimy również zajęcia edukacyjne dla rodzin w celu poszerzenia ich wiedzy na temat uzależnień i współuzależnień.

W trosce o jak najlepsze samopoczucie psychiczne i fizyczne naszych pacjentów prowadzimy zajęcia sportowe, wzmacniając i pobudzając ich aktywność ruchową. Posiadamy także do dyspozycji salę do jogi, ćwiczeń oraz pomieszczenie do wspólnego spędzania czasu. Dbając również o komfort przygotowaliśmy nowoczesne pokoje 1, 2 i 3-osobowe o wysokim standardzie, posiadające swój aneks kuchenny i łazienkę.

Zmagasz się z którymkolwiek z uzależnień? Nie czekaj, aż będzie za późno. Poddaj się leczeniu alkoholizmu w Warszawie pod okiem profesjonalistów. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne zgłaszając się do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień WakeUp.