PKS Radomsko – co warto o nim wiedzieć?

PKS Radomsko – co warto o nim wiedzieć?

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Radomsku to firma z ograniczoną odpowiedzialnością. Główne biuro znajduje się w centrum miasta. Firma ta rozpoczęła swoją działalność już w 1976 roku i od tamtej pory prężnie działała na rynku. W roku 2019 firmę tę odkupiło od skarbu państwa Przedsiębiorstwo Spedycyjne Z Tychów.

PKS Radomsko – co oferuje swoim klientom?

PKS Radomsko to nie tylko przewóz osób. Firma ta zajmuje się również naprawą samochodów i ich konserwacją, a także sprzedażą części do nich. Oferuje również pośrednictwo w sprzedaży miejsca na reklamę oraz terminale, infrastrukturę kolejową, a także magazynowanie przyczep kempingowych w trakcie zimy. Pracownicy PKS w Radomsku trudnią się także sprzedażą paliwa, ropy i benzyny. Można tu także zlecić badanie sprzętu elektronicznego oraz ubiegać się o wydanie atestów dla pojazdów silnikowych.

Jak zmienił się PKS w Radomsku?

Nowy właściciel, zaraz po zakupie ponad 85% udziałów w PKS Radomsko postanowił na nowo opracować strategię działalności tej firmy, a tym samym zwiększyć jakość i komfort podróży pasażerów. Obecny właściciel obrał sobie za cel stać się prawdziwą konkurencją dla komunikacji miejskiej.

Jak działa radomski PKS?

PKS Radomsko zatrudnia ponad stu pięćdziesięciu pracowników. Posiada aż siedemdziesiąt sześć autobus. Obsługują one nie tylko linie lokalne, ale także jeżdżą do miast takich jak Łódź, Wrocław i Kraków. Rozkład jazdy jest tak opracowany, aby każdy pasażer mógł na czas dotrzeć do pracy albo do szkoły, dlatego porannych kursów jest zdecydowanie więcej. Popołudniami, kiedy jest zwiększony ruch i każdy wraca do domu, PKS Radomsko stanął na wysokości zadania i w godzinach szczytu dołożył dodatkowe kursy.Warto wspomnieć także o tym, że bilety sprzedawane są w korzystnych cenach. Aby zachęcić pasażerów do korzystania z ich usług PKS w Radomsku wprowadził różnego rodzaju promocje na bilety jednorazowe, miesięczne. Klienci mogą także liczyć na to, że bezpiecznie dojadą do miejsca przeznaczenia, ponieważ kierowcy to prawdziwi, doświadczeni fachowcy.